Cool Hunting от Владислава Волочая. #Крутознавство: Наука, як мистецтво у журналі Куншт

Владислав Волочай, поет, режисер, CCO Sabai Creative Hub.

10 років тому я покинув медичний університет, оберігаючи коштовні секунди свого життя від викрадачів часу в білих халатах. Нажаль, квазінаукове середовище більшості ВНЗ нашої держави вирощує в студентах злочинно недбале ставлення до науки та відкриттів. І мова навіть не про бабусині технології, що подібно машині часу переносять лаборантів у минуле. Річ у тім, що навчання в Українських вузах пихате і серйозне, як обличчя гладкого депутата за трибуною, який зрізає наукові бюджети на користь аграрної промисловості. Українські виші позбавлені авантюрного пошуку заради пошуку, тому в нашій медійній реальності довигй час не було яскравих наукпоп-зірок.

Але зовсім нещодавно у нас із вами з’явився Прометей дивовижних знань у вигляді українського наукового-популярного журналу Куншт. Прекрасний зовні, цей друкований артефакт пахне дорогим глянцевим журналом, та всередині замість силіконових ляльок або ж текстів в стилі «овуляшки», танцюють літери дбайливо складені в цінну інформацію, що надихає.

12400652_213834372288530_5446345943254179503_n

фото с FaceBook журнала Куншт

Щороку на рекламному фестивалі в Каннах не один десяток нагород різного ґатунку отримують роботи, натхненні наукою. Фізика, хімія, біоінженерія, біомехатроніка, космонавтика… кожна галузь науки — це безодня дивовижних фактів та можливостей. Помножте їх на креативні ідеї та додайте виробничі і медійні кошти клієнта і, можливо, завтра ви отримаєте продукт, що покликано зробити суспільство кращим.

Слоган Куншту — «Наука, як мистецвто», чітко формулює підхід редакції до матеріалів. Факти на кожній сторінці журналу не самоціль, але чарівний інструмент, що змінює ракурс, в якому звичні речі видаються дивовижними. Наприклад, з останнього номеру я дізанвся, що ерекція під час еротичних снів — це профілактика імпотенції. А це вже майже готова кампанія для препарату для підвищення потенції.

12105709_184924458512855_8434110958313504792_n

фото с FaceBook журнала Куншт

Читайте Куншт своїм дітям замість вечірніх казок, і вже завтра ми нарізатимемо світловими ножами. Все буде круто.

 

Владислав Волочай, поет, режисер, CCO Sabai Creative Hub.